Простим чи складеним числом є корінь рівняння: 50,1 -1.6х = 27,7?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тахтилов Влад.

Ответ:

складене

Пошаговое объяснение:

50,1 - 1,6х = 27,7

-1,6х = 27,7 - 50,1

-1,6х = -22.4

1,6х=22,4

х = \frac{22,4}{1,6}

х = 14

14 - складене число, бо ділиться не тільки на 14 і 1, а й на 7 і 2.