Терміново до 21:00!!! Потрібно умова та розв'язання! Задача на знаходження дробу від числа : У 4-А

класі 32 учні. Відмінники становлять 1/8 всіх учнів. Скільки відмінників у цьому класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

Ответ:

4.

Пошаговое объяснение:

1/8*32=1/8*32/1=4/1*1/1=4/1=4.