. Не обчислюючи кутів трикутника, визначте його вид (за вели чиною кутів), якщо сторони трикутника

дорівнюють: a) 2, 3 i 4; б) 7, 24 i 25; B) 6, 10 i 11.​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Дмитрий.

Ответ:

всі трикутники будуть гострокутні

Пошаговое объяснение:

бо їх кути менше 90°

Отвечает Коваленко Настя.

а: Разносторонний, тупоугольный треугольник

Объяснение:

Дано:

Треугольник

а=2см

b=3см

с=4см

Вид треугольника-?

_______

Решение

Используем т.Пифагора.

а²+b²=c² прямоугольный треугольник

а²+b²>c² остроугольный

а²+b²<c² тупоугольный.

(а²+b²)=(2²+3²)=(4+9)=13

c²=4²=16

13<16

a²+b²<c² тупоугольный.