Площа паралелограма дорівнює 40 см в квадраті а його сторони дорівнюють 8см та 10 см знайти висоту

цього паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Амалия.

Пошаговое объяснение:

a=8 см

b=10 см

S=40 см²

h=? h¹=?

S=ah

h=S/a=40/8=5 см

h¹=S/b=40/10=4 см

ответ: 4 см ; 5 см