Складіть усі можливі трицифрові числа, які діляться на 3 і містять дві цифри 7.


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Я думаю так

Сума цифр повина ділитися на 3.

7 + 7 + х = 15, х = 1

771, 717, 177

7 + 7 + х = 18, х = 4

774, 747, 477

7 + 7 + х = 21, х = 7

777.

Відповідь: 771, 717, 177, 774, 747, 477, 777