Знайдіть точку перетину графіків рівнянь: 5х-у=1 і 2х-у=5дам 20б!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Александр.

Ответ:

решим систему уравнений:

{5х-у=1.| •-1. {-5х+у=-1

2х-у=5} 2х-у=5 сложим оба уравнения,получим: -3х=4; х=-4/3; х=-1 1/3

(-4/3)•2-у=5; у=5+8/3;у=(15+8)/3; у=23/3; у=7 2/3