3. Точка F ділить відрізок АМ на два відрізки, один з яких на 13 см більший за інший. Обчисли

довжину цих відрізків, якщо AM = 27 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лепешинская Юля.

Ответ:7, 20

Объяснение:27-13=14

14/2=7

7+13=20