1. Перетворити дріб у звичайний і скоротити його, якщо можна. 0,3; 0,5; 0,46; 0,095; 0,0025.


Ответы на вопрос

Отвечает Журкова Кристина.

Ответ:

0,3=3/10; 0,5=5/10=1/2; 0,46=46/100=23/50

0,095=95/1000=19/200

0,0025=25/10000=1/400