Дроби 2/15 і 7/24 потрібно звести до найменшого знаменника. Знайдіть додаткові множники до цих

дробів. Розв'язання запишіть в зошиті

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

     2/15 = ( 2 * 8 )/( 15 * 8 ) = 16/120 ;     НСК( 15 ; 24 ) = 120 ;

     7/24 = ( 7 * 5 )/( 24 * 5 ) = 35/120 .