Що таке 25% від 50г ​


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Илья.

25\% =  \frac{1}{4}

Або четверта частина від 50

50 \times  \frac{1}{4}  =  \frac{50}{4}  =  \frac{25}{2}  = 12.5