Розв*яжіть задачу Три ящики з яблуками разом важать 89 кг. По скільки кілограмів яблук у кожному

ящику, якщо в першому і другому разом 62 кг, а у другому і третьому разом 60кг? СРОЧНОООО САМОСТІЙНА РОБОТА С УМОВОЮ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кочешков Тимофей.

Ответ:

1) 89-62=27(кг) - у третьому ящ.

2) 89-60=29(кг) - у першлму ящ.

3) 27+29=56(кг) - у першому і третьому ящ.

4) 89-56=33(кг) - у другому ящику

Отвечает Сизова Дарья.

Ответ:||| ящики з яблуками - 89 кг

У 1 ящику - ?кг

у | та || ящику разом - 62 кг

У || та ||| ящику разом - 60 кг

Розв‘язання:

1) 89 - 62 = 27 - кг яблук в третій коробці

2) 89 - 60 = 29  - кг в першій коробці

3) 27 + 29 = 56 - кг в першій і третій коробці

4) 89 - 56 = 33 - кг у другій коробці

Відповідь: 29 кг, 33 кг, 27 кг.

Пошаговое объяснение: