Відстань між Києвом та Дніпром 470 км. Із цих міст назустріч один одному виїхали два автобуси. Яка

відстань буде між ними, коли один автобус проїде 137 км, а другий — на 5 км

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Я надеюсь я смогу помочь!

470-137= 333 (км.)- відстань, якщо другий стоїть на місті.

333-5= 328 (км.)- відстань між ними.

                                                       АБО

470-(137-5)= 328 (км.)- відстань між автобусами.

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

470-137= 333 (км.)- відстань, якщо другий стоїть на місті.

333-5= 328 (км.)- відстань між ними.

АБО

470-(137-5)= 328 (км.)- відстань між автобусами.

Пошаговое объяснение: