Мама дівчинки Лілі подарувала 2 подарунки, прийшли гості і подарували 25 подарунків.За перший день

вона відкрила 12 подарунка за другий 7, а за третій не відомо? Скільки подарунків Ліліт відкрила третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Симонова Кристина.

Відповідь:

8 подарунків

Покрокове пояснення:

1) 2 + 25 = 27(под.) - подарували всього

2) 12 + 7 = 19(под.) - відкрила за два дні

3) 27 - 19 = 8(под.)

Отвечает Данилович Анастасия.

Ответ:

1)25+2=27 всього подарунків

2)27-12=15 за перший день

3)15-7=8 залишилось подарунків

Таким чином Ліліт відкрила за 3 день 8 подарунків