Швидкість катера за течією - 25 км\ год, а власна швидкість катера- 21 км/ год. На скільки

швидкість катера за течією більша за швидкість катера проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаханов Султан.

1) 25 -21 = 4 км на год - швидкість течії

2) 21 - 4 = 17 км на год - швидкість катера проти течії

3) 25 - 17 = 8 км

Відповідь: Швидківсть катера за течією більша на 8км.