3. перетворіть десятковий дріб у звичайний та обчисоіть: 0,7×3/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Тёма.

Відповідь:

:)

Покрокове пояснення:

\frac{7}{10}*\frac{3}{7} =\frac{3}{10}