Розв'яжи рівняння та знайди десяткове наближення його кореня до сотих: 1)19x=25 2)7:x=57​


Ответы на вопрос

Отвечает Выгонная Лиза.

відповідь:

1)х=25/19=1,3157894737

Округление до сотых: 1,31;

2)х=7/57=0,1228070175

Округление до сотых: 0,12.