У сховищі було 15 ц моркви і 13 ц буряків. ¼ цих овочів купив підприємець. Скільки центнерів моркви

й буряків залишилось у сховищі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Печинкин Александр.

Пошаговое объяснение:

було- 15 13

купив-1/4

залишилось-?

1) 15+13=28 (ц)

2) 28:4 = 7(ц)

3) 28 -7 = 21(ц) - залишилось у сховищі

Отвечает Чебоненко Александра.

Покрокове пояснення: ¼ це 0,25, тобто  25%;

15-25%=15-3,75= 11,25 (ц) - залишилося моркви;

13-25%= 3,25 = 9,75 (ц) - залишилося буряка.