7. Koeffitsiyentlari quyidagi sonlardan iborat koʻphad tuzing. 1 1) 1; -4; 7; 0; 0; 1 2) 3; -3; 5;

0; 6; 0 25 3) 6; 0; 7; 0; 4 1 1 1 помогите пожалуйста срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1a-4b+7c+0·d+0·e+1f=a-4b+7c+а

2) 3a-3b+5c+0·d+6t+0·f=3a-3b+5c+6f

3) 6a+0·b+7c+0·d+4e+1f+1g+1h=6a+7c+4e+f+g+h