Один гектар соснового лісу за рік виділяє 7,2т кисню, який забезпечує дихання 200 людей. Скільки

кілограмів кисню потрібно на рік для дихання 10 працівникам? СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тигринский Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

7,2т = 7200 кг

7200 кг кислорода = 200 людей

х кг кислорода = 10 людей

7200/х = 200/10

200 * х = 10 * 7200

200х = 72000

х = 360

360 кг кислорода в год требуется для 10 людей