Знайдіть площу фігури, обмеженої лініями f(x) = 9 - x² і y=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Светлана.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

(-3;3) ∫ (9-x^2) dx = ( 9x-x^3/3 ) |(-3;3) = 9*3-3^3/3 - (9*(-3) -(-3)^3/3) =

=27-9+27-9 = 54-18= 36