Знайдіть найбільше значення функції y=-x²+2x-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Туровський Олександр.

Відповідь:

найбільше значення функції - це 0

Покрокове пояснення:

Задана функція - це парабола, гілки якої напрямлені вниз, тому що коефіцієнт а<0. Отже, найбільше значення цієї функції буде знаходитися у вершині.

Знайдемо x_{0} і потім y_{0}:

x_{0} =-\frac{b}{2a} =-\frac{2}{2*(-1)} = \frac{2}{2} =1

y_{0}=-1^{2}+2*1 -1 =0