X-27=56x=56-27x=31_________31-27=56 56=56​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алиса.

Ответ:

х - 27=56

х= 56+27

х=83

___________

83-27=56

56=56

Пошаговое объяснение:

при переносі чисел знаки міняються. тобто якщо -27 перенести в іншу сторону рівняння, буде+27