ПИТАННЯ: 2/10 Розв'яжіть рівняння 7x + 3 = 3(2x - 1) + x Введіть відповідь Введіть відповідь...


Ответы на вопрос

Отвечает Гармаш Стас.

Відповідь:7x+3=3(2x-)+x

7x+3=6x-3+x

7x+3=7x-3

3=-3

не правильне твердження

Покрокове пояснення:3(2x-1) переводим, виходить 7x+3=6x-3x,переводимо 6x-3,виходить 7x+3=7x-3,забираємо 7x і 7x, виходить 3=-3

Отвечает Каба Влад.
7x+3=3(2x-1)+x
7x+3=6x-3+x
7x+3=7x-3
3=-3
Ø