андрійко купив 14 конвертів по x грн та y марок по 6 грн, причому за марки він заплатив більше, ніж

за конверти. на скільки більше заплатив хлопчик за марки, ніж за конверти? знайдіть значення отриманого виразу при x = 2, y = 7​

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Захар.

Ответ:

на 14 грн

Пошаговое объяснение:

1) 14*x=14*2=28 грн - вартість конвертів

2) 6*y=6*7=42 грн - вартість марок

3) 42-28=14 грн - на стільки більше заплатив за марки, ніж за конверти