Учень придбав 7 зошитів по п грн за кожний, після чого в нього залишилося 37 грн. Склади формулу

для обчис- лення кількості грошей х, які були в учня до придбання зошитів, та знайди значення х, якщо n = 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7*b+37=x якщо b дорівнює 3 то в учня спочатку було: 7*3+37=58 грн. a*4-8=y якщо а дорівнює 9 то в учня було 4*9-8=28 грн.