7). Обчисліть значення тригонометричних функцій, якщо sina = −2/7, псас 3п/2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллина Альмира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

sin = -2/7

cos = √ 1 - ( -2/7)^2 = √ 1 - 4/49 =√ 49/49 -4/49 = √ 45/49 = √9*5/49 = (3√5)/7  

tg = sin/cos = -2/7 : 3/7 √5 = - 2/7 * 7/ 3√5 = -2/ 3√5

ctg = 1/ tg  = -3√5/2