Двоє друзів ідуть на зустріч один одному зі швидкостями 200м/хв і 180 м/хв. зараз між ними відстань

1900 м. через скільки хвилин друзі зустрінуться?-пожалуста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Копосов Артур.

Ответ: 5 хв

Пошаговое объяснение:

1. 200 + 180 = 380 (м/хв) - спільна швидкість друзів

2. 1900 : 380 = 5(хв) - зустрінуться

відповідь:5 хв