На фабриці потрібно пошити 80 суконь.Перша майстриня може виконати це завдання за 10 днів.За

скільки днів друга майстриня може виконати це завдання, якщо за день вона шиє на 2 сукні більше, ніж перша?

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Наташа.

Відповідь: 8 днів

Покрокове пояснення:

1)80/10=8(сук.) в день 1 майстриня;

2)8+2-10(сук.) в день 2 майстриня;

3)80/10=8(дн.) потрібно 2 майстрині

Отвечает Кузнецова Ксения.

80:10=8

8-2=6

80:6=13,333333333333

ущоршуконршо45ушщрошщкеошщру5оршщоекшщерошкордшркуо