Знайдіть корінь рівняння -х² - 4 - (4x - x + 2) = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Подхватилин Александр.

-х² - 4 - (4x - x + 2) = 0

-х² - 4 - 4x + x - 2 = 0

-х² - 3x - 6 = 0

х² + 3x + 6 = 0

Д = 3² - 4 * 1 * 6 = 9 - 24 = -15   -   коренів немає  (так як Д менше 0)