Помогите решить задачку. Господарка насушила 12кг білих грибів . З них одна четверта вона залишила

собі, а решту вирішила продати . Вона продала одну третю всіх грибів для продажу . Скільки кг білих грибів залишилось продати? ето срочно прошуу​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Відповідь на світлині)

Пошаговое объяснение:

Я сподіваюся,що правильно


Отвечает Лопаткина Екатерина.

Ответ:

6 кг

Пошаговое объяснение:

12÷4=3 кг. залишила собі

12-3=9 кг. вирішила продати

9:3=3 кг. продала

9-3=6 кг. залишилося продати