перетворити 5 цілих 7/30 у періодичний десятковий дріб і знайти його десяткове наближення до

тисячних

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Оксана.

Ответ: 5,566

Пошаговое объяснение:

5 7/30 = \frac{5*30+7}{30} = 157/30 = 157 ÷ 30 = 5,5(6) ≈ 5,566