495 3. (a + b) . c = ac + bc кебейтудің үлестiрiмдiлiк қасиетінің орындалатынын а = 0,2; -0,3; c =

-0.5 сандары арқылы тексеріңіз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

Ответ:

(0,2-0,3)×(-0,5) = -0,1×(-0,5)= 0,05