(a+b)*c=ac + bc көбейтудің үлестірілдік қасиетінің орындалатынын а=0,4;b=0,2;c=5 сандары арқылы

тексерініз. помогитееее​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Кирилл.

Ответ:(0,4+0,2)*5=0,4*5+0,2*5

2+1=2+1

3=3

Пошаговое объяснение: