352. Якщо придбати захисні маски оптом, тобто відразу 50 штук, то можна заощадити по 4 грн на

кожній масці. Ми- кола придбав 10 захисних масок за 150 грн. Скільки кош- тує упакування (50 шт.) захисних масок? Розв'яжи задачу за допомогою виразу. Скористайся схемою-підказкою. (0:0-00:0)??????сколько

Ответы на вопрос

Отвечает Шмонова Ариадна.

Ответ:550грн

Пошаговое объяснение:1)150÷10-4=11(грн)-за одну маску якщо купляти оптом;

2) 11*50=550(грн)-упаковка з 50 масками

(150÷10-4)×50