У книжці 42 сторінки. Дівчинка прочитала 1/7 книжки.Скільки сторінок книжки залишилося прочитати


Ответы на вопрос

Отвечает Ласица Вераника.

Ответ:36ст

Пошаговое объяснение:

42/7*1=

42/7=6

6*1=6

42-6=36-сторінок книжки залишилося прочитати