8. Зібрали 53 кг гречаного меду, а меду з квітів 42 кг. Скільки кілограмів меду відвезли на

кондитерську фабрику, якщо залишило- ся 19 кг меду? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Неженцева Виктория.

Ответ:

53+42=95 (кг) усього меду

95-19=76(кг) відвезли

В-ть: 76 кг відвезли на фабрику