Мурашка проповзла 8 м,що становить лише дев'яту частину її шляху від гриба до мурашника.Який шлях

ще треба

Ответы на вопрос

Отвечает Гаджега Вікторіка.

Ответ:

8•9=72(м) повний шлях

72-8=64(м) потрібно ще подолати

Відповідь:64 м