3 14 м тканини можна пошити 5 суконь. Скільки метрів тканини потрібно на 3 таких сукні?


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь: задача на зведення до одиниці

Покрокове пояснення:

умова:

15М-5С.

?М - 3С.

розвязання

1) 15:5=3(м)-на 1 сукню

2) 3*3=9(м)-на 3 сукні