На клумбі посадили 70 квіток жоржини становили 2/7 всіх квітів конвалії -- 4/7 а троянди -- решту

Скільки троянд посадили на клумбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Ибрагим.

Ответ:10троянд

Пошаговое объяснение:2/7=20

4/7=40

70-60=10

10троянд

Отвечает Шишова Александра.

Ответ:по мойму будет 10 троянд

Пошаговое объяснение: