Всего в магазине было приобретено 45 ручек и карандашей. Сколка карандашей было куплено, если

карандашей были в 4 раза больше ручек
1 4

Ответы на вопрос

Отвечает Корепанов Савелий.

Відповідь:

36

Покрокове пояснення:

За х беремо кількість ручок, отже кількість олівців 4х. Отримуємо рівняння

х+4х=45

5х = 45

х = 9

Звідси олівців було куплено 4*9=36

(Або 45-9=36, але перший спосіб більш підходить під умову)

2 3
Отвечает Валиева'блин Руфина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


4 0