Першого дня турист пройшов 24км, що становить 25% довжини туристичного маршруту. Яка довжина

маршруту?

Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.

Ответ:96 км

Пошаговое объяснение:

24 км - 25 %

х км - 100 %

х= 24*100/25 = 96 км

                               

Отвечает Рылова Аня.

Ответ:

96

Пошаговое объяснение

24 км-25%

24+24=48

48=50%

48+48=96

96=100%