Число а поділили на одну цілу одну другу а частку помножили на одну четверту.Чому дорівнює а якщо

третина значення здобутого виразу дорівнює тридцять. Будь ласка допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Любимова Даринка.

Ответ: a = 72

Пошаговое объяснение: (a : 1 і 1/2) * 1/4 = (а * 2/3) * 1/4 = 2a/3 * 1/4 = 2a*1/3*4 = 2a/12 = 30*3 = 2a/12 = 60 = 2a/12 = 720/60 = 2a*5/60 = 720/60 = 10a/60 = 720/60. a = 720 : 10 = 72

60 = 60/1 = 720/60