. На ділянці росте 8 рядків полуниці по 14 кущів у кожному рядку. Скільки кущів полуниці росте на

ділянці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Касторина Анастасия.

Ответ:

8*14=112

Відповідь; на діляньці 112 кущів

Пошаговое объяснение:

Отвечает Капитонов Иван.

8×14=112(кущів)

Пошаговое объяснение:

8×14=112(кущів)