Протягом доби 15% часу кішка їсть,а решта часу вона спить Скільки годин на добу кішка спить​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Георгий.

24-15%=24-3.6=20 год 24 хвилини

20 год 24 хв на добу кішка спить

Отвечает Малышева Полина.
1)24:100=0,24(1%)
2)0,24•15=3,6(15%)
3)100-15=85(%)
4)0,24•85=20,4(год.)
Відповідь:20 годин 24хвилини.