Петрик купив 3 зошита по 5 грн 40 коп за зошити і 2 ручки за циною 3 грн 80 коп за ручки. Скильки

грошей коштує вся покупка

Ответы на вопрос

Отвечает Казлитин Костя.
Відповідь: 23 грн 80 коп
Отвечает Музаев Самандар.

Ответ:

1) 5.40 × 3 = 16.2

2) 3,80 × 2 = 7.6

3) 16.2 + 7.6 = 23.8

В. всього він витратив 23 грн и 80 копійок