На першій з шестерень, які зчіплюються, 32 зубці, а на другій - 40. Скільки обертів зробить друга

шестерня, у той час як перша зробить 215 обертів? ответьте плиз, желательно сегодне​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Сергей.

Відповідь:

172 оберти.

Пояснення:

1) 40÷32=1,25(об.)

2) 215÷1,25=172(об.)