П'яти коням за 8 днів згодували 3 ц 20 кг буряків скільки буряків з'їдять 8 коней за 11 днів


Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Екатерина.

за 8 днів 5 коней- 3ц.20кг буряків

8 коней за 11 днів- ? кг буряків

1)3ц.20кг=320 кг= 320÷8=40(кг.) 5 конів за 1 день

2)40÷5=8 (кг.) з'їдає 1 кінь в день

3) 8×8=64(кг.) у день з'їдає 8 конів

4) 64×11=704 (кг) з'їдять 8 коней за 11 днів

Відповідь: 704 кг з'їдять 8 коней за 11 днів