Дві волонтерські організації зібрали гуманітарну допомогу загальною вагою 12 ц 50 кг та 49 ц 30

кг. Для перевезення вантажу є два автомобілі вантажністю 2 т і 5 т . Скільки ще вантажу можна зібрати дорогою ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бузмаков Данила.

Відповідь:

У 1 авто 1250 з 2000 зайнято, свободно 750кг

У 2 авто 4930кг з 5000кг, свободно 70кг

Можно зібрати 830кг

Отвечает Ткаченко Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 ц = 100 кг

12 * 100 = 1200 кг

1200 + 50 = 1250 кг

1 ц = 100 кг

49 * 100 = 4900 кг

4900 + 30 = 4930 кг

1 т = 1000 кг

2 * 1000 = 2000 кг

1 т = 1000 кг

5 * 1000 = 5000 кг

1) 2000 - 1250 = 750 ( кг ) - ще можна в 1 авто

3) 5000 - 4930 = 70 ( кг ) - ще можна в 2 авто

3) 750 + 70 = 820 ( кг ) - вантажу можна зібрати дорогою