7. Швидкість автомобіля збільшилась з 75 км/год до 120 км/год. На скільки відсотків збільшилась

швидкість автомобіля. допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиев Наби.

Ответ:

на 60%

Пошаговое объяснение:

75 км/ч = 100%

120 км/ч = х %

75/120 = 100/х

75 * х = 120 * 100

75х = 12000

х = 12000 : 75

х = 160

120 км/ч = 160%

160% - 100% = 60%

На 60% увеличилась скорость