Побудуйте довільний чотирикутник. виміряйте кожний його кут. знайдіть їх суму. (Срочно пжж дам 20

балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Польский Артём.

Ответ:

Р=9*2+4*2=18+8=26

Пошаговое объяснение:

все очень лигко